API Delevan Inc. PT75-1550HM
PT75-1550HM
Part No.:
PT75-1550HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT75-1550HM.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 10.6A 25 MOHM TH