API Delevan Inc. PT75-900HM
PT75-900HM
Part No.:
PT75-900HM
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT75-900HM.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 3.9A 60 MOHM TH