API Delevan Inc. PT750-1400
PT750-1400
Part No.:
PT750-1400
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT750-1400.pdf
Description:
FIXED IND 750UH 2.6A 350 MOHM TH