API Delevan Inc. PT750-1400HM
PT750-1400HM
Part No.:
PT750-1400HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT750-1400HM.pdf
Description:
FIXED IND 750UH 2.6A 350 MOHM TH