API Delevan Inc. PT750-1700
PT750-1700
Part No.:
PT750-1700
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT750-1700.pdf
Description:
FIXED IND 750UH 3.7A 280 MOHM TH