API Delevan Inc. PT750-1700HM
PT750-1700HM
Part No.:
PT750-1700HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT750-1700HM.pdf
Description:
FIXED IND 750UH 3.7A 280 MOHM TH