API Delevan Inc. PT750-2050HM
PT750-2050HM
Part No.:
PT750-2050HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT750-2050HM.pdf
Description:
FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH