API Delevan Inc. PT750R-1400
PT750R-1400
Part No.:
PT750R-1400
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT750R-1400.pdf
Description:
FIXED IND 750UH 2.6A 350 MOHM TH