API Delevan Inc. PT750R-1700
PT750R-1700
Part No.:
PT750R-1700
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT750R-1700.pdf
Description:
FIXED IND 750UH 3.7A 280 MOHM TH