API Delevan Inc. PT750R-2050
PT750R-2050
Part No.:
PT750R-2050
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT750R-2050.pdf
Description:
FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH