API Delevan Inc. PT75R-1260
PT75R-1260
Part No.:
PT75R-1260
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT75R-1260.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH