API Delevan Inc. PT75R-1260HM
PT75R-1260HM
Part No.:
PT75R-1260HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT75R-1260HM.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH