API Delevan Inc. PT75R-1550
PT75R-1550
Part No.:
PT75R-1550
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT75R-1550.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 10.6A 25 MOHM TH