API Delevan Inc. PT75R-900
PT75R-900
Part No.:
PT75R-900
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT75R-900.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 3.9A 60 MOHM TH