API Delevan Inc. PT75R-900HM
PT75R-900HM
Part No.:
PT75R-900HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT75R-900HM.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 3.9A 60 MOHM TH