API Delevan Inc. PT75R-980
PT75R-980
Part No.:
PT75R-980
Package:
Radial, Vertical (Open)
Datasheet:
PT75R-980.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 5.2A 40 MOHM TH