API Delevan Inc. PT75R-980HM
PT75R-980HM
Part No.:
PT75R-980HM
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PT75R-980HM.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 5.2A 40 MOHM TH