API Delevan Inc. PTHF10-40SM
PTHF10-40SM
Part No.:
PTHF10-40SM
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PTHF10-40SM.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 4.84A 20 MOHM SMD