API Delevan Inc. PTKM10-30SM
PTKM10-30SM
Part No.:
PTKM10-30SM
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PTKM10-30SM.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 2.56A 50 MOHM SMD