API Delevan Inc. PTKM10-59H
PTKM10-59H
Part No.:
PTKM10-59H
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM10-59H.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH