API Delevan Inc. PTKM100-121H
PTKM100-121H
Part No.:
PTKM100-121H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM100-121H.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 3.24A 65 MOHM TH