API Delevan Inc. PTKM100R-59H
PTKM100R-59H
Part No.:
PTKM100R-59H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM100R-59H.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 4.9A 44 MOHM TH