API Delevan Inc. PTKM100R-894H
PTKM100R-894H
Part No.:
PTKM100R-894H
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM100R-894H.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 8A 23 MOHM TH