API Delevan Inc. PTKM10R-40SM
PTKM10R-40SM
Part No.:
PTKM10R-40SM
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PTKM10R-40SM.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 4.84A 20 MOHM SMD