API Delevan Inc. PTKM10R-50H
PTKM10R-50H
Part No.:
PTKM10R-50H
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM10R-50H.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH