API Delevan Inc. PTKM10R-50SM
PTKM10R-50SM
Part No.:
PTKM10R-50SM
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PTKM10R-50SM.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM SMD