API Delevan Inc. PTKM150R-121H
PTKM150R-121H
Part No.:
PTKM150R-121H
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM150R-121H.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH