API Delevan Inc. PTKM150R-894H
PTKM150R-894H
Part No.:
PTKM150R-894H
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM150R-894H.pdf
Description:
FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH