API Delevan Inc. PTKM25-121H
PTKM25-121H
Part No.:
PTKM25-121H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM25-121H.pdf
Description:
FIXED IND 25UH 6.34A 17 MOHM TH