API Delevan Inc. PTKM25-30SM
PTKM25-30SM
Part No.:
PTKM25-30SM
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PTKM25-30SM.pdf
Description:
FIXED IND 25UH 2.16A 70 MOHM SMD