API Delevan Inc. PTKM25-50SM
PTKM25-50SM
Part No.:
PTKM25-50SM
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PTKM25-50SM.pdf
Description:
FIXED IND 25UH 5.2A 20 MOHM SMD