API Delevan Inc. PTKM250-59H
PTKM250-59H
Part No.:
PTKM250-59H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM250-59H.pdf
Description:
FIXED IND 250UH 3.5A 88 MOHM TH