API Delevan Inc. PTKM250-894H
PTKM250-894H
Part No.:
PTKM250-894H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM250-894H.pdf
Description:
FIXED IND 250UH 5A 60 MOHM TH