API Delevan Inc. PTKM25R-40SM
PTKM25R-40SM
Part No.:
PTKM25R-40SM
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PTKM25R-40SM.pdf
Description:
FIXED IND 25UH 3.38A 40 MOHM SMD