API Delevan Inc. PTKM25R-894H
PTKM25R-894H
Part No.:
PTKM25R-894H
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM25R-894H.pdf
Description:
FIXED IND 25UH 12.8A 8 MOHM TH