API Delevan Inc. PTKM50-121H
PTKM50-121H
Part No.:
PTKM50-121H
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM50-121H.pdf
Description:
FIXED IND 50UH 4.77A 30 MOHM TH