API Delevan Inc. PTKM50-40SM
PTKM50-40SM
Part No.:
PTKM50-40SM
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PTKM50-40SM.pdf
Description:
FIXED IND 50UH 1.9A 110 MOHM SMD