API Delevan Inc. PTKM50-50H
PTKM50-50H
Part No.:
PTKM50-50H
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM50-50H.pdf
Description:
FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH