API Delevan Inc. PTKM50-50SM
PTKM50-50SM
Part No.:
PTKM50-50SM
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PTKM50-50SM.pdf
Description:
FIXED IND 50UH 3.93A 40 MOHM SMD