API Delevan Inc. PTKM50-894H
PTKM50-894H
Part No.:
PTKM50-894H
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM50-894H.pdf
Description:
FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH