API Delevan Inc. PTKM500R-59H
PTKM500R-59H
Part No.:
PTKM500R-59H
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM500R-59H.pdf
Description:
FIXED IND 500UH 2.6A 160 MOHM TH