API Delevan Inc. PTKM500R-894H
PTKM500R-894H
Part No.:
PTKM500R-894H
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM500R-894H.pdf
Description:
FIXED IND 500UH 3.4A 131 MOHM TH