API Delevan Inc. PTKM50R-59H
PTKM50R-59H
Part No.:
PTKM50R-59H
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM50R-59H.pdf
Description:
FIXED IND 50UH 6.9A 22 MOHM TH