API Delevan Inc. PTKM75-121H
PTKM75-121H
Part No.:
PTKM75-121H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM75-121H.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH