API Delevan Inc. PTKM750-59H
PTKM750-59H
Part No.:
PTKM750-59H
Manufacturer:
API Delevan Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Horizontal (Open)
Datasheet:
PTKM750-59H.pdf
Description:
FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH