API Delevan Inc. PTKM75R-50SM
PTKM75R-50SM
Part No.:
PTKM75R-50SM
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PTKM75R-50SM.pdf
Description:
FIXED IND 75UH 3.47A 50 MOHM SMD