Sumida America Components Inc. RCR1616NP-100M
RCR1616NP-100M
Part No.:
RCR1616NP-100M
Manufacturer:
Sumida America Components Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
RCR1616NP-100M.pdf
Description:
FIXED IND 10UH 7.8A 10.5 MOHM TH