Sumida America Components Inc. RCR1616NP-101K
RCR1616NP-101K
Part No.:
RCR1616NP-101K
Manufacturer:
Sumida America Components Inc.
Category:
Fixed Inductors
Package:
Radial, Vertical Cylinder
Datasheet:
RCR1616NP-101K.pdf
Description:
FIXED IND 100UH 2.9A 68 MOHM TH