Sumida America Components Inc. RCR1616NP-120M
RCR1616NP-120M
Part No.:
RCR1616NP-120M
Datasheet:
RCR1616NP-120M.pdf
Description:
FIXED IND 12UH 7.4A 11 MOHM TH