Sumida America Components Inc. RCR1616NP-150M
RCR1616NP-150M
Part No.:
RCR1616NP-150M
Datasheet:
RCR1616NP-150M.pdf
Description:
FIXED IND 15UH 6.2A 14.5 MOHM TH